ČESKÁ ASOCIACE BANDY

Pardubičtí Rytíři ovládli první extraligový turnaj

Pardubičtí Rytíři ovládli první extraligový turnaj
2020-07-25 21:50:46

Jaký je rozdíl mezi 10 a 6 hráči do pole? V prvním turnajovém zápase nicotný, během třetího zápasu již obrovský. O tom se přesvědčili pardubičtí Rytíři. Jako jediní postavili v sobotním turnaji kompletní dvě pětky a výsledek se postupem času dostavil. Zatímco v prvním zápase se díky novým akvizicím na kluzišti spíše hledali, a ztrestal je zkušenostmi oplývající českolipský navrátilec Dominik Bašek, v dalších zápasech již nepřipustili žádnou korekci svého skóre. Třetí zápas proti pomalu tuhnoucím Klokanům v závěru proměnili až v nespravedlivou exhibici. Bohemians totiž oproti svým předsezónním prohlášením dokázali sestavit jen šestičlenné torzo týmu. Především díky nestárnoucímu Hlaváčkovi dokázali porazit dva početně stejně "připravené" soupeře.
Česká Lípa sympaticky zapojila čtyři nováčky a výsledek je pro partu Zabijáků určitě velkým povzbuzením, což se nedá říci o uvadající štice minulé sezóny, týmu ze Solopisk.

Nejen mezi hráči se objevili nové tváře. I u mužů v "pruhovaném" si za odborného dohledu Radka Kopala odpískal své premiéry Michal Kovář. A nevedl si věru zle. 

Výsledky zápasů po prvním kole

foto Dominika Koumalová

Zpět


Komentáře

Tento článek zatím nebyl komentován.


Přidat komentář