ČESKÁ ASOCIACE BANDY

Pardubičtí Rytíři jsou druhými finalisty

Pardubičtí Rytíři jsou druhými finalisty
2021-08-14 17:33:10

Před vzájemnými zápasy s obhájcem titulu měli Rytíři náskok jediného bodu, který se však nakonec pro závěrečné počítání ukázal jako ten nejdůležitější. Každým zápasem se jednotlivé týmy přibližují poslání nového formátu ligy a třetí vzájemný zápas toho byl důkazem. Jako vždy jsme pro vás připravili i kompletní záznamy z jednotlivých utkání.

Zápas č. 21007 Bandy Knights Pardubice - Bohemians Bandy 5:2 
Do utkání vstoupili lépe Pražané, nicméně Rytíři skóre v polovině zápasu otočili a i díky hattricku Pavla Banina slavili přesvědčivé vítězství a již jen jediný bod ze dvou následujících utkání by jim zajistil účast ve finále.

Branky: 4., 15. a 20. Banin P., 9. a 13. Brokl M. - 2. Hlaváček, 17. Petr
Střely na bránu: 14-10
Sestavy:
PCE: Kalců - Brokl M., Brokl J., Vršanský P., Vršanský Š., Banin P., Suk
BOH: Turza - Doskočil, Benák, Knápek, Petr, Skala, Hlaváček, Vála O., Helmich
Rozhodčí: Kovář, Kopal
Záznam utkání

Zápas č. 21008 Bandy Knights Pardubice - Bohemians Bandy 1:3
Bohemians vstupovali do utkání s nožem na krku. Jakákoliv bodová ztráta v následujících dvou zápasech by znamenala konec nadějí na obhajobu titulu. Pardubičtí hodně ubrali z obrátek, snad vinou absence dvou hráčů, a tak připustili střelecký koncert nejzkušenějšího reprezentanta Jiřího Doskočila. Jeho hattrick vykřesal jiskřičku naděje a poslal oba týmy do rozhodujícího utkání o vše.

Branky: 19. Brokl M. - 7., 8. a 12. Doskočil
Střely na bránu: 5-15
Sestavy:
PCE: Kalců - Brokl M., Brokl J., Vršanský P., Vršanský Š., Banin P., Suk
BOH: Turza - Doskočil, Benák, Knápek, Petr, Skala, Hlaváček, Vála O., Helmich
Rozhodčí: Kovář, Kopal
Záznam utkání

Zápas č. 21009 Bandy Knights Pardubice - Bohemians Bandy 4:4
Karty byly rozdány jasně. Remíza stačí Rytířům k postupu do finále. Scénář byl stejný jako v minulém zápase, ale Ondřej Kalců v brance Pardubic místy čaroval. Bohemka tlačila, střílela, ale soupeř vždy našel odpověď. Pardubice se ve 14. minutě dostaly do vedení o jednu branku, zelenobílým se podařilo dvě minuty před koncem vyrovnat a tlačili se do útoku. Minutu před koncem však Helmich fauloval v pokutovém území, následující penaltu Baninovi Turza sice vyrazil, ale na dorážku Miroslava Brokla už byl krátký. Klokani nesložili zbraně a ihned po rozehrání dokonce vyrovnali, ale času na případný vítězný gól už bylo pramálo. A tak Rytíři z Pardubic vyzvou ve finále Zabijáky z České Lípy. Utkání se bude hrát na 1x20 minut dne 15. 8. od 9:10 hod v pražských Letňanech.

Branky: 7. a 19. Brokl M., 11. Banin P., 14. Suk - 4. Benák, 12. Vála O., 18. Skala, 20. Doskočil
Střely na bránu: 7-20
Vyloučení: 0:0
Penalty ve hře: 1-0 (neproměněna)
Sestavy:
PCE: Kalců - Brokl M., Brokl J., Vršanský P., Vršanský Š., Banin P., Suk
BOH: Turza - Doskočil, Benák, Knápek, Petr, Skala, Hlaváček, Vála O., Helmich
Rozhodčí: Kovář, Kopal
Záznam utkání

Tabulka a statistiky

Ohlasy po utkáních: Tomáš Benák (Bohemians Bandy): „Snažíme se zapojit co nejvíce bandy prvků a sice jsme za to výsledkově biti, ale je to jediná správná cesta, jak se zlepšovat. Výsledky zas tak důležité nejsou. S výkony jsem spokojen. Jsme rádi, že se našla smysluplná varianta bandy na malém hřišti.“ 

 

Zpět


Komentáře

Tento článek zatím nebyl komentován.


Přidat komentář