ČESKÁ ASOCIACE BANDY

Nižší soutěž nabídla zajímavé boje

Nižší soutěž nabídla zajímavé boje
2021-11-05 17:48:19

O víkendu se v pražských Letňanech uskutečnilo plánované dvojutkání nižší soutěže, ve které mohou působit i týmy, které nejsou oficiálními spolky. Tradičního účastníka Prague Ducks letos vyzval záložní tým extraligových Bohemians. Stejně jako v nejvyšší soutěži se zápasy odehrály ve variantě short bandy.

Mix juniorů a zkušených harcovníků se znovu ukázal jako dobré řešení pro oba týmy. Na straně Bohemians se představil jako velký příslib pro budoucnost teprve třináctiletý Martin Maršálek. Za Kačery nastoupil matador a světoběžník Jarda Český, který se při své premiéře také nenechal zahanbit, a tak bylo i na této úrovni vidět řadu pohledných akcí na obou stranách.

1. zápas Prague Ducks – Bohemians Bandy "B" 4:3
Utkání začalo ve svižném tempu, Ducks šli brzy do vedení. Během sedmi minut však bylo vše jinak. Bohemka skóre nejen otočila, ale v polovině utkání své vedení dokonce navýšila na rozdíl dvou branek. Ani to však domácí nezlomilo a dokázali brzy na to vyrovnat. Vše směřovalo ke spravedlivé remíze. V poslední minutě však Klokani špatně zahráli signál z rohu a Kopal z rychlého brejku prostřelil osamoceného Turzu.

Branky: 2. Kopal, 12. Český, 15. Kačírek J., 20. Kopal – 4. a 11. Maršálek, 8. Vála O.

2. zápas Bohemians Bandy "B" – Prague Ducks 4:1
Bohemians se poučili a především dvojice Lhotský–Vála vyrážela k trvalým atakům. Klokani ve 3. minutě otevřeli skóre, ale Kačeři dokázali ještě odpovědět Šimonem Kačírkem. Z vyrovnání se neradovali dlouho, to Lhotský zkušeně zavěsil zblízka pod víko a na tento okamžitý úder už hosté střelecky nedokázali zareagovat, a to především díky přispění Turzy v bráně zelenobílých. Naopak Bohemians dvěma rychlými brejky v závěru utkání upravili skóre na větší rozdíl.

Branky: 3. a 17. Vála O., 7. a 18. Lhotský – 6. Kačírek Šimon

Sestavy v obou zápasech:
Prague Ducks: Benech – Kopal (C), Český, Kačírek Michal, Kačírek Šimon, Kačírek Jáchym
Bohemians Bandy "B": Turza – Samec (C), Maršálek, Lhotský, Benák, Vála O.

Zpět


Komentáře

Tento článek zatím nebyl komentován.


Přidat komentář