ČESKÁ ASOCIACE BANDY

Czechbandy pomáhá

Czechbandy pomáhá
2024-05-06 21:01:48

Život není jen o bandy a sportu, ale o každodenních nástrahách a nemilých událostech, které se vyskytují v okruhu naší komunity, kde žijeme a čas od času je potřeba táhnout za jeden provaz. Nyní i ty a Czechbandy v premiérově se zapojují pomoci malému Matyáškovi, který hraje svůj zápas o radosti života a radosti malého kluka. Czechbandy a i ty se můžeš zapojit do sbírky na pomoc malému bojovníkovi, kde druhý týden v listopadu proběhne hokejový turnaj a zápas bandy, kde bude předán symbolický šek s vybraným příspěvkem pro Matyáška. Více o našem bojovníkovi níže.

Ahoj, jmenuji se Matyáš Kohák, jsem patnáctiletý kluk z malé vesničky Dolní Zálezly, kousek od Ústí nad Labem. Bydlím tady s maminkou Gábinou, tátou Martinem a ségrou Eliškou, která je moje dvojče. Narodili jsme se předčasně v 31. týdnu těhotenství. Komplikovaný porod Eliška zvládla, ale já neměl to štětí a mám od narození DMO, kombinované pohybové postižení a zrakové postižení. Přestože jsem upoutaný na invalidní vozík a potřebuji trvalou péči rodičů, tak mám radost ze života. Kromě poslouchání muziky, zlobení maminky, miluji výlety autem. Jelikož pořád rostu a jsem těžší, tak se se mnou rodiče pořádně nadřou. Aktuálně jsem vyrostl ze svého současného invalidního vozíku. Vzhledem k tomu, že maminka se o mne musí starat celý den, nemůže tak chodit do zaměstnání, příjem naší rodiny zajišťuje táta. A tak je pro nás těžké naspořit na invalidní vozík, který hradí pojišťovna pouze z části. Doplatek činní skoro 110 000,- kč. V poslední době to není jediný výdaj, který jsme měli. V minulém roce jsme doplatili nový automobil a zároveň speciální nájezdovou rampu.

Budeme moc rádi za jakoukoliv pomoc při pořizování invalidního vozíku.

Důležitá informace pro všechny dárce je číslo transparentního účtu pro Matyáška 20001-881918339/0800.

Za každou částku ze srdce děkujeme.

CZECH BANDY a Maty

Zpět


Komentáře

Zobrazit předchozí přispěvky

Anna Dryaková 2024-05-09 07:04:00

Stát ,,dotuje"nesmyslnou válku(((( ale pro dětský život mu ,,nezbývá"?....jak smutné !!!...Věřím,že to dáme !!..přeji Matyášovi hodně štěstí ♥♥♥♥♥


Přidat komentář