ČESKÁ ASOCIACE BANDY

Bohemians Bandy – M&M Bandy Poděbrady 6:2 (3:1)

Bohemians Bandy – M&M Bandy Poděbrady 6:2 (3:1)
2017-04-09 21:18:25

Uplynulo jen 14 dní od korunovace mistra a nová sezóna se rozjela naplno. Tentokráte již s dalším nováčkem, týmem z Poděbrad. Ten začal ve svém úvodním zápase velice sympaticky, dokonce měl zpočátku opticky více ze hry, ale postupem času doplatil na skutečnost, že na rozdíl od Bohemians měl k dispozici pouze jediného hráče na střídání. A tak není divu, že se na konci páté minuty přeci jen prosadili favorizovaní klokani. Nedlouho na to přidali branku druhou a nadechovali se k dalším úderům. Jenomže jak Bálek v brance královského města, tak i Turza na straně zelenobílých další změnu skóre nepřipouštěli, a to i přesto, že hra se jak lavina přelévala od jedné branky k druhé. Brankáři se překonávali, a tak se do poločasových kabin šlo za stavu 3:1 ve prospěch domácích, když za zelenobílé skóroval i norský internacionál Asmund Bratholm.

Druhé dějství již bylo přeci jen o znatelnější převaze Bohemians, ale hostům nelze upřít bojovnost a velké odhodlání se poprat s neodvratitelným osudem. Při svém debutu na ligové scéně zanechali velice dobrý dojem a jistě budou příště ještě silnější.

Za zmínku stojí i skutečnost, že se v dresu Poděbrad potkala hokejová legenda ledových klokanů Ondra Suk se svým synem. I tak vypadá budoucnost českého bandy… Sledujte nás nadále.

Bohemians Bandy – M&M Bandy Poděbrady 6:2 (3:1)
Branky: 
5. Vála O. (Vála A.), 7. Doskočil (Trpišovský), 14. Bratholm (Doskočil), 24. Hlaváček (Trpišovský), 35. Trpišovský (Doskočil), 39. Trpišovský (Hlaváček) – 12. Brokl (Koumal), 40. Mašek (Hasala)

Sestavy:
Bohemians: Turza – Benák, Petr, Vála A., Vála O., Trpišovský, Doskočil, Hlaváček, Skácel, Bratholm 
Poděbrady: Bálek – Koumal, Mašek, Suk st., Suk ml., Hasala, Brokl 

Vyloučení: 2:0
Rozhodčí: Radek Kopal
Hráno: 6. dubna 2017, ZS Neratovice

Zpět


Komentáře

Tento článek zatím nebyl komentován.


Přidat komentář