ČESKÁ ASOCIACE BANDY

DĚTSKÝ BANDY KEMP v sobotu 7.10. v NERATOVICÍCH

DĚTSKÝ BANDY KEMP v sobotu 7.10. v NERATOVICÍCH
2017-09-19 15:03:58

Česká asociace bandy opět pořádá dětský bandy camp, který tentokráte bude bezvýhradně patřit pouze dětem a to v délce dvou hodin od 9.00 do 11.00 na zimním stadionu Neratovice. Všichni jsou srdečně zváni! Ti,kteří nás pocitli svou návštěvou již na minulém campu, obdrží email do svých schránek. Plánujeme totiž udělat soutěž 3 na 3 na šířku hřiště.

Ostatní budoucí účastníci , tedy "nováčkové", nechť nás kontaktují opět emailem a s vyplněním přihlášky do kempu. Uzávěrka přihlášek je 25. 9. Máte-li to štěstí, že vaše dítě je již ve věku kolem 12-ti let, možná právě ono se stane prvním mládežnickým vyslancem naší země v tomto sportu na mezinárodní turnaj v Moskvě (březen 2018), kde po své nominaci bude mít tu čest hájit barvy výběru Evropy... Startovní pozice je pro všechny děti stejná.

Věkový limit pro kemp je maximálně 14 let, minimální věk není určen.

Pro přihlášení na bandy camp je nutné vyplnit registrační formulář a odeslat jej do 25. 9. 2017 na emailovou adresu [email protected]

Proč je bandy vhodné pro děti?

  • je to kolektivní sport, tzn. dítě se naučí pocitu zodpovědnosti vůči kolektivu, zároveň si vybuduje kamarádské vztahy při společné zábavě,
  • jedná se v podstatě o bezkontaktní sport… tzn. riziko zranění není takové, jako při rugby či hokeji, ale přeci jen je to aktivita a stát se bohužel může všechno.
  • asi v málokterém kolektivním sportu je v tuto chvíli snadnější cesta na mistrovství světa, děti se podívají na místa, kam byste je třeba těžko brali sami.

Co když dítě neumí bruslit?

  • Nevadí, i s tím se počítá. Budou se mu věnovat členové realizačního i reprezentačního týmu. Určitě nebude jediné. Děti se rozdělí do několika "výkonnostních" skupin… U nebruslícího dítěte bude patrně možná účast jednoho rodiče na ledě (po dohodě s trenéry mládeže).

Co s sebou?

  • Dobrou náladu, brusle, přilba povinná!!! (může být i cyklistická), rukavice – vhodné lyžařské, ale lze i jakékoliv jiné, doporučujeme kolenní, holenní a loketní chrániče…

Je kapacita omezená?

  • ANO - uzávěrka přihlášek je do 25. 9. z důvodu zajištění dostatečného materiálu. Hokejky a míčky budou zapůjčeny. Bude se jednat sice o "dospělácké" vybavení, ale ani nejmenší s nimi nebudou mít problém. Hokejky jsou výrazně kratší než hokejové… Hlásit se můžete i po termínu, ale poté už stoprocentní účast nemůžeme zaručit, i když bude vysoce pravděpodobná.

Platí se něco?

  • NE pro nově příchozí! První kemp je zdarma, v případě zájmu o další aktivity v rámci Czech bandy bude záležitost konzultována s rodiči. Věříme, že se vytvoří skupina pravidelných mladých bandyistů. Neděláme to pro peníze, ale pro rozvoj tohoto sportu, který si děti zamilují…

Zavazujeme se k něčemu?

  • prakticky jen k tomu, že budete tuto přihlášku vyplňovat s opravdovou snahou dítě přivézt na ZS, jinak k ničemu, ani k dalšímu pokračování. Po vyplnění bychom byli rádi, kdybyste se opravdu s dítětem v daném termínu dostavili. Doporučujeme se dostavit nejpozději v 8:30 hodin, aby děti mohli vtrhnout na led přesně v 9...drobné občerstvení bude zajištěno (tatranky, šťáva, voda)
  •  na ledě s dětmi budou třeba  jejich budoucí vzory - reprezentanti ČR

Zpět


Komentáře

Tento článek zatím nebyl komentován.


Přidat komentář