ČESKÁ ASOCIACE BANDY

POJĎ HRÁT BANDY A STAŇ SE JEHO ŠIŘITELEM!

POJĎ HRÁT BANDY A STAŇ SE JEHO ŠIŘITELEM!
2017-12-12 10:34:55

Česká asociace bandy pořádá ve dnech 21. 12. 2017 a 28. 12. 2017 vždy od 21:00 (sraz 20:30) na zimním stadionu v Neratovicích nábor nových hráčů od 15 let pro tento atraktivní zimní sport, v budoucnosti i olympijský.

Nová sezóna je před námi. Vezměte své kamarády. Založte tým. Nic není nemožné. Jsme tu od toho, abychom vás začátky provedli.

Shlédněte video pod článkem a nalaďte se na jedinečnou šanci změnit směr svého sportovního života. To co na videu vidíte, je realita. Pár dříve jen přeborových hráčů, kteří také zpočátku s úsměvem nevěřili, že zažijí to, na co nikdy nezapomenou, a že ty roky na ledě mohou ještě zúročit jinak než na rekreační úrovni. A to jen díky CZECH BANDY!

Možná hledáte novou motivaci, možná jen chcete zažít ten pocit být reprezentantem, či jen čirá zvědavost vás zavede mezi nás! Šanci probojovat se do reprezentace a hájit národní barvy má opravdu každý z vás.

Nevěříte, přijďte se nezávazně přesvědčit "na vlastní brusle".

Ptáte se, co k tomu potřebujete?

    1. Ozvěte se na oficiální mail [email protected], ať máme představu o počtu příchozích pro zajištění dostatečných počtů hokejek na vyzkoušení, a to vždy nejpozději do čtvrtečních 12:00 hod.
    2. Vezměte si brusle a jakékoliv rukavice, či i ostatní výstroj, záleží na vás. Samozřejmě se předpokládá, že ovládáte bruslení... Vítáni jsou i brankáři.
    3. Přijďte si to zkusit, nic za to nedáte. A třeba je to právě to, co hledáte. , neboť se prozatím snažíme, aby bandy nekolidovalo s hokejovými soutěžemi. Většina z členů zároveň plní své hokejové povinnosti ve svých klubech.

Těšíme se na nové spoluhráče, protihráče a možná i budoucí reprezentanty
MIROSLAV SAMEC, PŘEDSEDA ČAB z.s.

Zpět


Komentáře

Tento článek zatím nebyl komentován.


Přidat komentář