ČESKÁ ASOCIACE BANDY

První utkání Extraligy 2018 Bohemians Bandy - VBK Pardubice 7:10 (5:4)

První utkání Extraligy 2018 Bohemians Bandy - VBK Pardubice 7:10 (5:4)
2018-05-11 10:04:46

Bohužel letošní ročník se bude muset obejít bez obhájců prvenství z České Lípy, kteří soutěž mužů nepřihlásili. Další tým z Poděbrad posbíral své trosky a spojil své síly s novým týmem VBK Pardubice. A tak trošku nečekaně bude mít soutěž po letech opět pouze dva členy, nicméně už úvod soutěže naznačil, že to na úroveň nebude mít velký dopad.

První utkání nového ročníku nejvyšší rink bandy soutěže totiž nabídlo kvalitní podívanou okořeněnou celkem sedmnácti brankami. Nově se totiž hraje na 2 x 25 minut. Ostřílený tým Bohemians narazil na tým z Pardubic, v jehož dresu se představila hned pětice absolutních nováčků, nicméně ti svou kvalitou přispěli k vyrovnanému průběhu utkání, kdy se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Ostatně již vzájemný přátelský zápas naznačil, že se bude nač těšit.

Až do 40. minuty nic nenasvědčovalo tomu, že by favorizovaná Bohemka měla odejít poražena, nicméně početnější kádr hostů přeci jen zvrátil vývoj utkání na svou stranu. Především trojice Brokl Miroslav, Svoboda Daniel a Vršanský Petr dotáhla Pardubice k přeci jen překvapivému vítězství, a tím se perníkáři ujali v sérii hrané na tři vítězná utkání vedení 1:0.

Pro fanoušky, kteří se na zápas nemohli dostavit, ale rádi by se na zápas podívali, připravujeme záznam z utkání, který v brzké době zveřejníme na našem YouTube kanálu.

Výsledky a statistiky zápasů

foto Dominika Koumalová

Zpět


Komentáře

Tento článek zatím nebyl komentován.


Přidat komentář