ČESKÁ ASOCIACE BANDY

Den první

Den první
2016-02-10 22:15:22

10.2.2016 vešlo do dějin českého bandy. Po celodenní trmácivé cestě a tříhodinovém spánku nastoupili čeští reprezentanti k premiérovému utkání s týmem Somálska. Byl to příjemný trénink na úvod, ale ani výhra 17-0 nemohla ukolébat náš tým. Až teprve večerní utkání s Ukrajinou ukázalo, jak si skutečně stojíme v mezinárodní konkurenci. A přes smolnou prohru 7-9 se soupeřem, který disponuje třemi profesionály, lze první den hodnotit pozitivně. Ukázalo se, že tento tým má svou kvalitu a progres, ale co je nejdůležitější, má svůj charakter! Dvakráte se dostalo do nezáviděníhodného manka, ale dokázalo udělat drama, až se z toho soupeři rozklepala kolena a prozdržoval se k vítězství. Co je však nejdůležitějšího, naši reprezentanti dokonale pobláznili celý Uljanovsk, a to doslova… Svou bezprostředností i mimo kluziště a hlavně bojovným stylem hry za jakékoliv situace získalo srdce celého města. A od toho slovo REPREZENTANT přece je....

Zpět


Komentáře

Zobrazit předchozí přispěvky

Eva Samcová 2016-02-11 12:25:13

Velmi pěkné a i celý váš přístup k reprezentaci. Je vidět , že hrajete srdcem a pro radost ze hry. Naši profíci by si měli z vás vzít příklad.
Jsem moc ráda , že můžeme sledovat přenosy z utkání u nás doma a držíme palce , pěsti .Tak jen tak dál a určitě se zadaří!!!!!


Přidat komentář