ČESKÁ ASOCIACE BANDY

Den šestý - zápas o sedmé místo

Den šestý - zápas o sedmé místo
2017-01-28 16:07:38

Zápas o 7. místo byl opět prestižní záležitostí. Protest proti nesprávně udělené červené kartě byl přijat jako oprávněný, a tak Jirka Končák mohl nastoupit. Bohužel ne tak Jarda Češka, který statečně dopajdal na stadion, ale tam už se musel uvelebit ve VIP prostorách.

Dva hráči na střídání opravdu nejsou v bandy žádný luxus, navíc na konci turnaje, který se svou náročností nedá srovnávat s žádnou jinou vrcholnou akcí, už síly docházely při každém střídání geometrickou řadou. Navíc jsme museli zaplatit "nováčkovskou" daň, kdy se prostě po zápase s Kanadou najednou začalo pískat výhradně proti našim barvám. Není to žádná výmluva, je to fakt, který zásadně ovlivnil nejen zápas s Estonskem (dvě branky ze dvou po chybách rozhodčích), ale i zápas s Maďarskem (branka do šatny z vymyšlené penalty a poměr vyloučených 7:0! Přičemž se vylučuje na 6 minut). Se somálskem pak nesprávná červená karta pro Kontyho...

Rozhodčí na tomto turnaji byli velice slabé úrovně dle hesla rozvojových programů. No nic. I v dnešním utkání došlo k zásadnímu pochybení, kdy první branka padla evidentně vysokou holí... nic naplat, museli jsme se s tím poprat, ale taktika díky úbytku sil neslavila úspěch. Ve druhém poločase však za stavu 0:3 se hráči dostali postupně ke své nátlakové hře, a soupeř jen s vypětím zbytku sil odolával. Na víc než na dvě branky to však nestačilo. A když nám již v nastaveném čase rozhodčí upřel jasný rohový úder, vypěnil i Jirka Žák a dostal červenou kartu do konce utkání...

Předseda

Nizozemsko - Česko 3-2 (2-0)

branky: Žák, Rákosník
přehled zápasu: elitrapport.se
záznam zápasu: youtube

dsc-0876n.jpg dsc-0881n.jpg dsc-0898n.jpg dsc-0900n.jpg

Zpět


Komentáře

Zobrazit předchozí přispěvky

Eva Samcová 2017-01-28 16:28:43

Myslím si a určitě nebudu sama , že se za své výkony na ledě nemusíte stydět . Od Ukrajiny , která měla 6x prohru a jen 1x výhru / snad jsem to sečetla dobře / , máte výborné výsledky .
2x remíza , 3x výhra , 3x prohra a v remízách s penaltama jste byli vždy úspěšní. Tak jste lepší něž UKRAJINA . A to se cení !!!! MISE BYLA ÚSPĚŠNÁ !!!

Eva Samcová 2017-01-28 17:01:23

Oprava - Ukrajina hrála jen 5 zápasů - 4prohry a 1 výhra


Přidat komentář