ČESKÁ ASOCIACE BANDY

Reprezentace se chystá na Mistrovství světa

Reprezentace se chystá na Mistrovství světa
2020-01-23 21:02:30

Česká reprezentace v bandy se i v letošním roce zúčastní Mistrovství světa skupiny B, které se koná v dalekém ruském Irkutsku.

Konečná nominace českého týmu je již známa a nyní se hráči soustředí na ladění formy, jelikož mistrovství se koná v termínu 1. 3.-6. 3. 2020. Rozlosování v silnější skupině nám přiřklo týmy Nizozemska, Ukrajiny, Maďarska, Číny a Mongolska. První čtyři nejlepší postoupí do čtvrtfinále s týmy z paralelní skupiny. Poslední dva týmy skupiny půjdou do bojů o konečnou 9. příčku.

Nyní probíhají reprezentační kempy za účasti švédského trenéra Michaela Bratta a celého realizačního týmu. Na hráčích je vidět, jak k dosažení úspěchu na MS podřizují vše. To dokazují i mimořádně vysokou účastí a nasazením při večerních dobrovolných trénincích.

Na turnaj v jihovýchodní Sibiři byl Mezinárodní asociací bandy (FIB) nominován i český sudí Radek Kopal. Pro něj to je již 3. mistovství světa v řadě. Po turnajích v Číně a ve Švédsku tak bude rozhodovat jako hlavní rozhodčí i utkání v Rusku. "Jsme rádi, že české bandy zanechává svou stoupu i v této činnosti," dodává Tomáš Benák, předseda ČAB.

Realizační tým bude pravidelně informovat o vývoji turnaje a o přípravě mužstva. Pokusí se také zajistit živé přenosy z utkání českého týmu, aby mohli všichni fanoušci bandy v České republice zápasy sledovat a držet našim borcům palce.

Zpět


Komentáře

Tento článek zatím nebyl komentován.


Přidat komentář