ČESKÁ ASOCIACE BANDY

První den ve Växjö se moc nepovedl

První den ve Växjö se moc nepovedl
2023-03-25 00:18:42

K prvnímu utkání na šampionátu jsme nastoupili proti favorizovanému Maďarsku. Náš tým se v prvním poločase spíše bránil a po polovině hry vedli Maďaři 2:0. Na začátku druhého poločasu naši hráči do 8. minuty drželi soupeře pod tlakem, ale bohužel vsítit branku nedokázali. Pak přišlo několik zbytečných faulu a soupeř díky tomu ovládl druhou půlku a celkově vyhrál 7:0.

V druhém utkání jsme nastoupili  proti německému týmu, který první utkání prohrál se Slovenskem 6:4, což nám  dodalo naději na dobrý výsledek. Jako první se ujali vedení Němci, kteří v oslabení ve 14. minutě dali gól. V té samé přesilovce nováček týmu Marek Mastík v 16. minutě srovnal na 1:1 a tak i skončila první polovina utkání. V úvodu druhé půlky náš tým dostal rychlou branku. Stále jsme se snažili držet soupeře pod tlakem a vytvářet si šance, ale Němcům se podařilo navýšit náskok na 3:1. Naši borci našli za 4 minuty odpověď a ve 44. minutě snížili na 2:3. Při snaze o vyrovnání jsme dostali další branky z brejků a utkání skončilo 3:6.

Podrobné statistiky lze najít na webu elitrapport.se.

Zpět


Komentáře

Zobrazit předchozí přispěvky

DusanCZ 2023-03-25 16:03:48

A ja mislel, ze privezete medajle.


Přidat komentář