ČESKÁ ASOCIACE BANDY

Čtvrtý den - potvrzení páté příčky

Čtvrtý den - potvrzení páté příčky
2023-04-03 22:32:22

Po vyhraném prvním utkání o páté místo trenér české reprezentace Michael Bratt nabádal svůj tým vyzkoušet si nové formace a herní taktiku. Hráči v některých částech hry bohužel působili rozpačitě a dělali zbytečné chyby, ale nepřipustili žádné překvapení a vyhráli stejným výsledkem jako první zápas, tedy 4:2.

„Pořád se v nás drží zklamání, že jsme nepostoupili do semifinále, protože chybělo opravdu málo. Na druhou stranu všichni cítíme, že se tým zase výkonnostně a hlavně dovednostně posunul o něco dál,“ říká kapitán týmu Tomáš Benák. „Očekávání jsme měli velká, ovšem realita byla jiná, myslím si ale, že oproti minulým MS jsme byli připravenější díky odehrané lize a turnajům v short bandy,“ dodává.

„Pořadatelé letos všechno zvládli na výbornou, a i když bylo vidět, že mají omezený rozpočet, neobjevil se žádný problém a vše proběhlo hladce. Chtěl bych poděkovat hráčům a realizačnímu týmu za dobře odvedenou práci a důstojnou reprezentaci České republiky,“ říká předseda asociace Lukáš Turza.

Všem fanouškům a podporovatelům děkujeme a těšíme se na další bandy akce.

Zpět


Komentáře

Tento článek zatím nebyl komentován.


Přidat komentář