ČESKÁ ASOCIACE BANDY

Podrobnější informace pro dárce

Podrobnější informace pro dárce
2016-01-12 10:34:05

Především jsme potěšeni, že uvažujete přispět na rozvoj českého bandy. Každé začátky jsou těžké, a my věříme, že jsme na začátku něčeho velkého. A VY budete navždy zapsáni do zlaté knihy českého bandy jako jeho průkopníci.

Číslo účtu je 2014010110/5500, jelikož jsme oficiální neziskový "zapsaný spolek" (dříve o.s.), lze vámi poskytnutý dar přeměnit i ve Vaší výhodu. Vámi poskytnutou částku si můžete odepsat z daňového základu, za předpokladu, že darovaná částka je minimálně 2% z Vašeho daňového základu, nejméně však 1000 Kč, maximálně můžete "odepsat" 10% ze svého daňového základu....to platí pro fyzické osoby....lze to i při zaměstnaneckém poměru. Jak toho dosáhnout? Na každý dar by měla být darovací smlouva, v případě bezhotovstní platby. V případě hotovostní platby stačí příjmový pokladní doklad. Toto potvrzení odevzdáte své účetní(mzdové účtárně) a ta už si s tím poradí.....PŘI PLATBĚ ZADEJTE PRO DALŠÍ IDENTIFIKACI PRVNÍCH 6 ČÍSEL RODNÉHO ČÍSLA (DATUM NAROZENÍ)!!!! 

V případně právnických osob jsou limity 2.000,- a 5%....zde však může ještě být krom režimu "dárce" i režim "sponzoring"...ale to už je na osobní rozhovor....

Předem děkujeme za každé projevení zájmu, a i v případě, že nemůžete přispět, alespoň držte palce!!! Czech bandy jede!!!

Předseda

Zpět


Komentáře

Tento článek zatím nebyl komentován.


Přidat komentář