ČESKÁ ASOCIACE BANDY

Češi vládnou světu v short bandy

Češi vládnou světu v short bandy
2022-10-01 23:47:03

Světové bandy už nikdy nebude jako dřív, jelikož se 1. října 2022 uskutečnil první mezinárodní turnaj v short bandy!

Bohužel mezinárodní bandy v rámci FIB je dlouhodobě uspáno covidovými a posléze válečnými důvody a není prozatím vidět světlo na konci tunelu, z tohoto důvodu se tři asociace z Visegrádské čtyřky rozhodly vzít iniciativu do vlastních rukou. Jejich snahou je udržet tento sport při životě a najít mezinárodní alternativy. Česká asociace bandy, která se již musí obejít bez pomoci státu, respektive NSA, bojuje ze všech sil a za značné finanční spoluúčasti vlastních hráčů vyjíždí za hranice naší vlasti. O to cennější jsou dosažené výsledky, které jsou odrazem tréninkových jednotek.

Před týdnem nejprve porazili Rytíři z Pardubic na klubové úrovni svého soupeře BHK Bratislava v rámci Souboje mistrů na slovenské půdě, aby o týden později celá česká reprezentace v bandy vyrazila opět na dalekou cestu - tentokráte byla cílem maďarská Budapešť. Zde se na místním zimním stadionu Mátyásföldi konal první ročník KOSA Budapest cupu v short bandy a naši hráči turnaj s přehledem opanovali. Čtyři zápasy proměnila bandy reprezentace ve čtyři přesvědčivá vítězství a o zlatu tak nebylo pochyb. A to i přesto, že se hrálo podle maďarské varianty pravidel, tedy s vysokými mantinely a bez existence offsidu na modré čáře. Pravidla této novinky se neustále vyvíjejí, jak tomu bylo u zrodu všech sportů, a proto bude otázkou času, jak a zda-li se pravidla sjednotí a ustálí.

V rámci tuzemského bandy se extraligová soutěž hraje již 3 roky právě již jen a pouze ve variantě short bandy a na víkendovém turnaji byly zkušenosti našich hráčů patrné a naplno zúročené. Každopádně KOSA Budapest cup 2022 byl první oficiální mezinárodní soutěží od března 2020 a věřme, že položila základ budoucímu rychlému vývoji minimálně v rámci střední Evropy.

Výsledky:
CZE-HUN A 6:2 (3:1, 3:1) - za CZE 4x Šarše, 1x Benák, 1x Skala
CZE-HUN U21 11:5 (5:3, 6:2) - za CZE 4x Skala, 4x Březina, 3x Benák
CZE-HUN A 8:4 (6:1, 2:3) - za CZE 3x Benák, 2x Skala, 1x Šarše, Vršanský P., Abraham
CZE-HUN U21 12:4 (7:1, 5:3) - za CZE 5x Skala, 2x Šarše, Vršanský P., 1x Benák, Abraham, Brokl J.

Hráno na 2x20 minut dne 1. 10. 2022 v Budapešti

Sestava našich průkopníků, která vejde do dějin:

Brankáři:
Turza Lukáš (BHC Bohemians ), Kalců Ondřej (BK Pardubice)
Pole:
Benák Tomáš (C) (BHC Bohemians), Březina Lukáš (BHC Bohemians), Skala René (BHC Bohemians), Brokl Jiří (BK Pardubice), Vršanský Petr (BK Pardubice), Šarše Jakub (BK Pardubice), Abraham Roman (BK Česká Lípa)
Rozhodčí:
Kopal Radek a Kovář Michal

Zpět


Komentáře

Zobrazit předchozí přispěvky

Olga 2022-10-02 20:01:49

Parádní výkon, poděkování všem.

Eric 2022-11-13 07:09:26

Hey there, I just found your site, quick question…

My name’s Eric, I found czechbandy.cz after doing a quick search – you showed up near the top of the rankings, so whatever you’re doing for SEO, looks like it’s working well.

So here’s my question – what happens AFTER someone lands on your site? Anything?

Research tells us at least 70% of the people who find your site, after a quick once-over, they disappear… forever.

That means that all the work and effort you put into getting them to show up, goes down the tubes.

Why would you want all that good work – and the great site you’ve built – go to waste?

Because the odds are they’ll just skip over calling or even grabbing their phone, leaving you high and dry.

But here’s a thought… what if you could make it super-simple for someone to raise their hand, say, “okay, let’s talk” without requiring them to even pull their cell phone from their pocket?

You can – thanks to revolutionary new software that can literally make that first call happen NOW.

Talk With Web Visitor is a software widget that sits on your site, ready and waiting to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know IMMEDIATELY – so that you can talk to that lead while they’re still there at your site.

You know, strike when the iron’s hot!

CLICK HERE https://boostleadgeneration.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works.

When targeting leads, you HAVE to act fast – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later is huge – like 100 times better!

That’s why you should check out our new SMS Text With Lead feature as well… once you’ve captured the phone number of the website visitor, you can automatically kick off a text message (SMS) conversation with them.

Imagine how powerful this could be – even if they don’t take you up on your offer immediately, you can stay in touch with them using text messages to make new offers, provide links to great content, and build your credibility.

Just this alone could be a game changer to make your website even more effective.

Strike when the iron’s hot!

CLICK HERE https://boostleadgeneration.com to learn more about everything Talk With Web Visitor can do for your business – you’ll be amazed.

Thanks and keep up the great work!

Eric
PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – you could be converting up to 100x more leads immediately!
It even includes International Long Distance Calling.
Stop wasting money chasing eyeballs that don’t turn into paying customers.
CLICK HERE https://boostleadgeneration.com to try Talk With Web Visitor now.

If you'd like to unsubscribe click here http://boostleadgeneration.com/unsubscribe.aspx?d=czechbandy.cz


Přidat komentář