Mistr Evropy 2017 a 7. místo na MS 2019 Členská sekce

ČESKÁ ASOCIACE BANDY

Říjen ve znamení změn. Nový předseda, staronový výkonný výbor a blížící se MS 2020.

Říjen ve znamení změn. Nový předseda, staronový výkonný výbor a blížící se MS 2020.
2019-10-24 10:15:32 |

Říjen letošního roku byl ve znamení změn na pozicích ve výkoném výboru, o kterém se rozhodovalo na valné hromadě. Kromě toho se zde řešilo nastávající mistrovství světa, které se bude konat v březnu a hostitelským městem je ruský Irkutsk.

První téma, které se řešilo na valné hromadě byla volba nového člena výkoného výboru. Stalo se tak na základě resignace dosavadního předsedy ČAB Miroslava Samce, který udělal obrovský kus práce a nastartoval v ČR bandy hokej. Důvodů resignace bylo mnoho. Dle jeho slov byla hlavním důvodem resignace časová náročnost na pozici předsedy, kterou zastával od vzniku ČAB (2013). Nutno říci, že Míra je stále nápomocen českému bandy, jen už není ve funkci předsedy, ale ve funkci sekretáře. Novým členem výkonného výboru se stal Petr Vršanský, který má mnoho zkušeností z vrcholového - hokejového světa. Doplnil tedy "tým" a přidal se k nýnějším členům výkonného výboru.

Staronový výkonný výbor - Jan Petr, Jiří Žák, Radek Kopal, Tomáš Benák a Petr Vršanský - měl tedy za úkol zvolit nového předsedu. Novým předsedou se stal Tomáš Benák a jeho zástupcem je Jan Petr.

Důležitým tématem valné hromady bylo samozřejmě nadcházející MISTROVSTVÍ SVĚTA, které se bude konat v dalekém Irkutsku (Rusko).

Termín MS bude přibližně začátkem března 2020 a bude trvat 10 dní. Bližší informace budou od mezinárodní asociace teprve oznámeny. Již v listopadu 2019 začínají naplno přípravné kempy reprezentačního týmu, který se sejde na ledě poprvé 4.11.2019. Tým začne trénovat v počtu přibližne 25ti hráču a z něho se vykristalizuje tým o 16ti hráčích, kteří pojedou reprezentovat Českou republiku.

Poslední bod valné hromady byl SPONZOR. Česká reprezentace hledá nového generálního sponzora. Více informací naleznete ZDE. Nutné dodat, že nadcházející mistrovství světa je mediálně velmi sledované, především v zahraničních médiích.

Zpět


Komentáře

Tento článek zatím nebyl komentován.


Přidat komentář